Meniu Uždaryti

Anketos

Tyrime „Lietuvos teatras skaičiais“ dalyvauja didelės ir mažos organizacijos, todėl ši anketa yra sudaryta iš atskirų modulių, kaip traukinys, ir taip gali būti padidinta arba sumažinta pagal poreikius. Organizacijos anketa yra viena kiekvienai organizacijai – kaip garvežys, kuris traukia sąstatą. Priklausomai nuo to, kiek organizacija rodė skirtingų scenos meno kūrinių, prie Organizacijos anketos prisegami vagonai – Spektaklių anketos. Vienam spektakliui skirta viena anketa, jų gali būti tiek, kiek norite.

  • Svarbu! Kiekviena organizacija užpildo tiek Spektaklių anketų, kiek skirtingų spektaklių rodė praėjusiais metais.
  • Patogu: Iš dalies užpildytas anketas visuomet galima išsaugoti ir pratęsti darbą vėliau.

Įvedus visus spektaklio duomenis į Spektaklio anketą, paspaudžiamas mygtukas „Pateikti spektaklį“. Taip anketa atsiduria Organizacijos anketos apačioje esančiame laukelio „Spektakliai (kūriniai)“ sąraše. Visi vagonai (Spektaklių anketos) prisegami prie garvežio (Organizacijos anketos), o tada Organizacijos anketa pateikiama Scenos meno kritikų asociacijai. Prisegti Spektaklių anketas galima Organizacijos anketos apačioje, laukelyje „Spektakliai (kūriniai)“. Organizacijos anketa pateikiama anketos apačioje paspaudus mygtuką „Pateikti anketą SMKA“.

 

Jeigu ketinate pasinaudoti galimybe turėti Pagalbininkus, naudinga žinoti, kad Pagalbininkas gali sukurti paskyrą pats. Tuomet registracijos metu reikėtų nurodyti, kad organizacija jau yra registruota duomenų bazėje bei tiksliai įvesti prašomus organizacijos duomenis. Pagalbininkai bus registruojami tik gavus organizacijos atstovo sutikimą el. paštu.

 

  • Patogu: Dalyvavusiems tyrime praėjusiais metais nereikia iš naujo įvesti visos informacijos. Galima surasti praėjusių metų anketą „Organizacijų anketų“ arba „Spektaklių anketų“ sąraše ir pasirinkti „Nauja anketa šios pavyzdžiu“. Tada tereiks užpildyti tik naujus duomenis.
  • Patogu didelėms organizacijoms: Kiekviena organizacija gali užregistruoti vieną organizacijos Atstovą ir kiek reikia Pagalbininkų. Pateikti Organizacijos anketą turi teisę tik organizacijos atstovas, tuo tarpu Pagalbininkai gali padėti ją paruošti – užpildyti Organizacijos anketos juodraštį bei užpildyti ir pateikti Spektaklių anketas.