Meniu Uždaryti

Organizacijos

2020 metų duomenis apie savo veiklą ir praėjusiais metais rodytus scenos meno kūrinius pateikė 39 teatrai, trupės, prodiusavimo organizacijos ir kitos scenos meno organizacijos. Tai – apie pusė teatro, šokio ir cirko organizacijų, 2019 metais rodžiusių savo kūrinius. Šioje skiltyje pateikiama detali informacija organizacijų lygmenyje. Bendrus scenos meno srities rodiklius rasite skyrelyje Bendra srities suvestinė .

> LENTELĖ 11. Duomenys apie organizacijas 2019 metais

> LENTELĖ 12. Organizacijų kiekybiniai rodikliai 2019 metais

> LENTELĖ 13. Organizacijų pasirodymų rodikliai 2019 metais

  • Jūsų patogumui. Kiekviename lentelės lange rodoma iki 50 įrašų. Lentelės apačioje, kairėje pusėje rašoma, kiek įrašų lentelėje pateikiama iš viso. Jeigu naudojatės filtrais, šis skaičius žymi, kiek iš viso yra pasirinktą reikšmę atitinkančių įrašų.
  • Jūsų patogumui. Kiekvieną stulpelį galite išsirikiuoti pagal abėcėlę arba pagal reikšmės dydį (nuo didžiausios iki mažiausios reikšmės arba atvirkščiai).
  • Jūsų patogumui. Kiekvieno stulpelio su skaitinėmis reikšmėmis apačioje rodoma stulpelio suma (∑), reikšmių vidurkis (Avg), taip pat mažiausia (Min) ir didžiausia reikšmė (Max).
  • Jūsų patogumui. Lenteles galite atspausdinti, taip pat išsaugoti XLS arba CSV formatu.
  • Jūsų patogumui. Kiekvienos lentelės apačioje yra filtrai. Jais patogu naudotis, kai:
    1. Norite rasti informaciją apie tam tikras organizacijas. Pavyzdžiui, visas organizacijas, kurių pavadinimuose naudojamas žodis „teatras“;
    2. Jums reikia informacijos, kuri tiesiogiai lentelėse nerodoma. Pavyzdžiui, norite sužinoti, kiek pasirodymų namuose ir gastrolėse suorganizuoja organizacijos, kurios neturi savo scenos. Lentelėje „Organizacijų pasirodymų rodikliai 2019 metais“ nerodoma, kurios organizacijos turi sceną, o kurios ne, tačiau tarp filtrų suradę „Organizacijos galimybės naudotis scena“ ir pasirinkę „Neturi scenos“, lentelėje matysite tik tų organizacijų rodiklius, kurios savos erdvės spektakliams rodyti neturi.